Cumartesi, 08 Ağustos 2020

Şuhut Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR'dan öğrencilere PC Tablet hediye edildi. Öğrenciler kaymakamın bu jestini makamına teşekkür ziyareti ile karşılık verdiler.

Kurtuluş İhsan Küçükarslan İ.Ö.O 4/ A sınıf öğrencileri sınıf öğretmenlerii Serdal PALTACI eşliğinde Kaymakam Eyüp ÇALIŞIR' ın sınıflarına hediye etmiş olduğu kablosuz Tablet PC' den dolayı Kaymakamımızı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Sınıf öğretmeni Serdal PALTACI nın talebi üzerine alınan ve sınıflarında kullanmakta olduğu interaktif tahtanın bir aparatı olan, tablet PC sayesinde öğrencilerin sıralarından kalkmadan akıllı tahta ile iletişimi sağlanarak, derslerin daha ilgi çekici, daha aktif ve derse katılımın üst seviyede tutulması amaçlanan tablet PC sınıf öğrencileri için büyük kolaylık sağladı.

PC Tablet ile öğrenciler konu anlatımlarında derse katılımlarını daha kolaylıkla sağlıyabiliyorlar. PC tablet üzerinde yazdıklarının direk ekrana yansıması dolayısıyla desler oldukça eğlenceli geçiyor. Öğrenciler durumlarından memnun derslerini işliyorlar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Sektörel Haberler

Ziyaretçiler

84 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi